UKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Wyniki:

1. UKS Trzebinia – Janina Libiąż 0:5

2. Chełmek – UKS Trzebinia 1:3 ; Bramki: Sochacki x2, Wojtanowski

3. UKS Trzebinia – Astra Spytkowice 6:1 ; Bramki: Sochacki x3, Wojtanowski x2, Jarosz

4. Beskid Andrychów – UKS Trzebinia 4:3 ; Bramki: Sochacki x2, Ruczyński

5. UKS Trzebinia – Borowik Bachowice 10:0 ; Bramki: Sochacki x5, Smoleń, Doległo,

Woszczyna, Mendela, Jarosz

6. Orzeł Wieprz – UKS Trzebinia 0:6 ; Bramki: Jarosz x2, Wojtanowski x2, Sochacki,

Ruczyński

7. UKS Trzebinia – MOKSiR Chrzanów II 5:0 ; Bramki: Jarosz, Wojtanowski, Łubik,

Burdalski, samob.

8. Skawa Wadowice – UKS Trzebinia 1:2 ; Bramki: Sochacki, Ruczyński

9. UKS Trzebinia – Unia Oświęcim 1:5 ; Bramka: Łubik

10. Karol Wadowice – UKS Trzebinia 0:4 ; Bramki: Sochacki x3, Ruczyński

Młodzicy bo tak teraz nazywają się trampkarze młodsi, grają wg. nowego regulaminu, 10 zawodników w polu, na zmniejszonym boisku – bramki (2x5m) ustawione na 16-tkach i zmniejszone pole karne. Do rozgrywek zgłosiliśmy 17-tu zawodników (6-1999, 9-2000,2-2001) i oni brali udział w meczach ligowych, ale trenowało 23-25 zawodników. W styczniu zostaną dogłoszeni, są to chłopcy którzy chcą trenować i grać w naszym klubie. Grupą Młodzików opiekuję się trzech trenerów: Ślusarek Mieczysław, Pająk Jacek i Ślusarek Kacper. Jest to kolejna grupa bardzo zdolnych chłopców, którym należy poświęcić dużo uwagi na początku ich przygody z piłką.

Chłopcy w rozgrywkach spisali się bardzo dobrze zajmując na półmetku trzecie miejsce, poza zasięgiem były drużyny Unii Oświęcim i Janiny Libiąż grające głownie rocznikiem 1999, zaliczyliśmy jedną wpadkę w Andrychowie z tamtejszym Beskidem, mamy w drużynie bramkostrzelnego Łukasza Sochackiego, poza nim w tej rundzie dobrze grali: Głowacz, Jarosz, Wojtanowski, Mendela, Dziadzio, Łubik, Smoleń, ale pozostałym również należą się słowa uznania, ponieważ nadrabiali ambicją.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.